Aktivní stránka: Novinky >   Studentské mše svaté

Pozvánka na studentské mše svaté

Chvála Kristu, dobrý den,
píši Vám v zastoupení Vysokoškolského katolického hnutí Ostrava a dovoluji si Vás touto cestou požádat o spolupráci.

VKH je společenství vysokoškolských studentů, kteří se scházejí v různých městech České republiky (Olomouc, Zlín, Praha, Brno, České Budějovice) a společně slaví mši svatou. Toto společenství je také v Ostravě, kde se studenti scházejí každé úterý v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Pustkovci.

Jelikož spousta studentů neví, že toto společenství existuje, tak bych Vás chtěla požádat, zda byste o VKH své studenty neinformovali a nevyvěsili u vás v kostele náš plakátek. Vysokoškolští studenti jsou mnohdy sami, bez kamarádů, když odcházejí na studia do větších měst a tak by tuto možnost třeba uvítali.

Nejedná se pouze o mše svaté, ale také o přednášky a zábavný program, které se konají vždy po mši svaté.  Cílem našeho společenství je umožnit mladým se setkávat s lidmi, kteří mají podobné hodnoty a které spojuje víra v Boha.

Jestliže budete mít nějaké otázky, tak se nebojte na nás obrátit. Jsme také na Facebooku a Instagramu, kde nás můžete kontaktovat.

Moc Vám děkuji za spolupráci a přeji pěkný den.

Za VKH Ostrava

Adéla Máchová