Aktivní stránka: Novinky >   Výročí Patera Pevného - setkání na skype

Pater Pevný 100 let - setkání na skype!

Zdravím všechny,

16. února oslavil své úctyhodné 100. narozeniny otec František Pevný. Na jeho počest jsme se sešli na skypovém setkání a sdíleli jsme své zážitky a zkušenosti z jeho bohatého, krásného a troufám si říci i svatého života. Posuďte sami. Naše setkání jsme nahráli a sdílíme ho na youtubu, přestože není technicky ani profesionálně super, ale jsou zde řečená krásná a povzbudivá slova, které chceme šířit dál. Také bychom chtěli vybídnout ty, kteří otce Františka znali a chtěli by i oni přispět svým svědectvím o jeho příkladném životě, ať se ozvou na tento email. Dáváme společně všechny podněty dohromady. Rádi bychom udělali o otci Františkovi knihu nebo i televizi medailonek.

Díky

Petra Štěpánová

Mailová adresa: petrastep@email.cz

Pokud chcete vidět video ze setkání, obraťte se přímo na Petru Štěpánovou
(mail je výše) a požádejte o adresu, na které můžete vidět záznam.

Tuto poznámku jsem vložil proto, že práci na youtub neovládám a odkazem https://www.youtube.com/…wrw se mi video nepodařilo otevřít.
Mikula