Aktivní stránka: Novinky >   Výročí Patera Pevného

Pater Pevný se dožívá 100 let!

Dnes jsem dostal následující mail a rád jej zveřejňuji na našich stránkách - jistě mnozí zavzpomínáme, případně se účastníme avizovaného setkání na skype...

----------------------------------------------

Zdravím všechny,
v úterý 16. února 2021 se dožije úctyhodných 100 let náš oblíbený a milovaný otec František Pevný, který své poslední kněžské poslání vykonával v jezuitském kostele v Brně. Zde také 5. července 2017 oslavil své 70. výročí kněžství.  V současné době žije u františkánských sestřiček na Žernůvce, které se o něj s láskou starají. Po rozhovoru s rektorem jezuitského kostela otcem Vojtěchem jsem se rozhodla uspořádat "na rychlo" alespoň skypové setkání ( kvůli pandemii a všem dalším opatřením znemožňujícím běžné aktivity).  Kdo byste se chtěli připojit a zavzpomínat na otce Františka, můžete se přihlásit níže uvedeným odkazem v úterý 16. února ve 20.00 hod.
Bude možné zhlédnout několik fotografií a přidat své vzpomínky, přání a modlitby.
Těší se
Petra Štěpánová, Brno

Připojení na skype: https://join.skype.com/p764uNXAsiF3

Pokud si chcete obnovit vzpomínky na P. Pevného, můžete se podívat také na tyto stránky našeho webu: